16 Şubat 2014 Pazar

Bu benim sana hediyemdir


Bugünü özel bir gün olarak, bir yeniden doğuş günü olarak kabul et. Bu benim sana hediyemdir. Sen Tanrı'yla birlikte ve 'gerçekte' yeniden doğuyorsun. Bu, senin yaşamının en önemli dönüm noktasıdır. Bugünden sonra varolan her şey yenidir.

Senin bunun farkında olmanı ve şimdi bir 'gerçek' olarak kabul etmeni istiyorum. Sen yaşamında ve yaşantında değişikliklere tanık oluyorsun. Bunlar kademe kademe olabilir ancak onlar hız kazanacaklar ve hiçbir şey bu değişimlerin ve bu dönüşümün gerçekleşmesini durduramayacak. Sen ruhsal olarak olgunlaşacaksın; eski geçip gidecek ve artık 'her şey' yeni olacak.

Sen şimdi artık 'gerçeği' bildiğin için, yaşamının en muhteşem evresine geçiyorsun. Biliyorsun ki BEN yaşamım, BEN sevgiyim, BEN bilincim ve BEN senin içindeyim.

Bunu hiç kimse senden alamaz, hiçbir şey değiştiremez. Bu gerçekliktir. Bu hep aradığın ve şimdi bulduğun bir şeydir. Bu en büyük hazinedir, en büyük gerçektir çünkü bu seni Benimle birliğin içine taşır. Sen işte o zaman Benim bütünüyle senin olduğumu, sahip olduğum her şeyin senin olduğunu ve senin de Benim olduğumu bilirsin.

Bu gerçekler senin bir parçan haline gelsin; nefes aldıkça onları özümse. Onlar Yaşam nefesidir.

 
Tanrı Bana Dedi ki

 
Yorum Gönder

Nerde kalmıştık?

Bugün epeydir yazmadığım bloğuma girdim, okudum okudum okudum bazılarını sevmedim, bazıların da ağladım, bazılarını fazla resmi buldum, baz...